Poznań zdobyty! (50% lokali to nasi klienci)


 ..to daje do myślenia!W tej chwili aż 5 restauracji w TOP10 w Google na frazę "pizza Poznań" to nasi klienci! 
Co to oznacza? Odpowiedź może być tylko jednak. To się musi opłacać (jeśli wiecie Państwo co mam na myśli)!

Tak na marginesie rozmowa z jednym z naszych największych klientów właśnie z Poznania wyglądała w ten sposób:

Klient...ta wasza usługa jest za droga, ja mam już ofertę na 16.000 zł i nie będę musiał płacić opłaty miesięcznej

Ja: To się nie uda, bo temat jest bardzo skomplikowany i tak naprawdę straci Pan mnóstwo czasu, pieniędzy a temat nigdy nie zostanie załatwiony. My się nim zajmujemy 4 lata, kilku super informatyków nad nim pracuje codziennie po 8-10 godzin, a dodatkowo znając Pana charakter to eksploduje Pan po 3-5 miesiącach, bo to żmudna robota.

[w tym tonie rozmowy trwały mniej więcej 2 tygodnie, później była długa przerwa, a ostatnia rozmowa była taka]

JaPanie XXXX, skoro Pan sam sobie ten system zrobi, to świetnie. Proszę już do mnie więcej nie dzwonić i nie mówić mi, że jest za drogo. Zrobiłem już wszystko co potrafię. Przy okazji chciałem Panu powiedzieć, że Wy tam w Poznaniu macie 3 dodatkowe geny odpowiadające za kasę, tego można tylko pozazdrościć, ....ale u Pana one zmutowały!

Klient: ok, biorę! [wiedział, że weźmie już jak zadzwonił, ale jeszcze próbował:)]

Mogę na koniec powiedzieć, że teraz jesteśmy przyjaciółmi, spotykamy się prywatnie.  Klient nie dość, że jest naszym największym klientem, to jeszcze tak się wkręcił, że ciągle podsuwa świetne pomysł jak rozwinąć jeszcze nasz system. Ja się bardzo cieszę z tego. Problem mam tylko z żoną, bo jak kiedyś zadzwonił o 24.00 w niedzielę, że wpadł na super pomysł, to żona powiedziała, że to koniec naszego małżeństwa!

Zapraszam Państwa, jeśli jesteście zainteresowani klientami internetowymi, to potężny rynek. Temat jest o tyle ważny i pilny, że trzeba zdążyć przed portalami zbudować sobie bazę klientów.

Proszę też koniecznie zobaczyć co piszą klienci naszych klientów- opinie.


Komentarze