Co nowego w Restaumatic'u i ciekawostki z rynku!

Jeśli zależy Państwu na promowaniu swojej marki w Internecie oraz otrzymywanie zamówień online, ale bezpośrednio z Państwa strony WWW, to zapraszam do lektury. 


Temat 1: zmiana adresu email wysyłanego z systemu online do Państwa klientów


Od poniedziałku, 26.09.2016 r. maile systemowe wychodzące do Państwa klientów będą wysyłane z adresu contact@restaumatic.com, a nie jak do tej pory z adresu kontakt@skubacz.pl.

Robimy to po to, aby klient nie wiedział, że istnieje coś takiego jak portal do zamawiania jedzenia online Skubacz.pl. 
Tak jak wielokrotnie pisałem klient powinien kupować bezpośrednio w restauracji. Gdy jest głodny to pierwszą myślą ma być nazwa Państwa lokalu po czym dzwoni i zamawia telefonicznie albo wchodzi na stronę i zamawia online/telefonicznie.

Kolejnym krokiem będzie usunięcie opcji zamawiania online w Skubacz.pl. Portal zostawimy, aby działał jako dodatkowa sieć do łowienia klientów, ale jak złowi do wysyła do restauracji bezpośrednio. Na obrazku poniżej pokazuję co mam na myśli:Temat 2: nowe wzory stron WWW

Zleciliśmy wykonanie 4 nowych stron WWW. Zatrudniliśmy 4 najlepszych polskich grafików, są drodzy, ale uważamy, że warto!

Generalnie chcemy doprowadzić do sytuacji, że będzie do wyboru 20-30 kreacji. Następnie co roku będziemy dodawali kolejne 3-4 nowe, tak aby ciągle mieć strony odpowiadające najnowszym trendom w projektowaniu stron WWW. Spodziewam się, że nowe wzory będą dla Państwa dostępne od pażdziernika 2016.

Co 4 lata możecie mieć nową stronę BEZPŁATNIE. Myślę, że to bardzo dobra opcja ze względu na forsowanie swojej marki w Internecie.


Temat 3: pizzeria do przejęcia we Wrocławiu (10 letni staż)

Jeden z naszych restauratorów musi zrezygnować z prowadzenia restauracji z powodów osobistych w związku z tym chce odstąpić swój lokal.Tutaj możecie Państwo zapoznać się z ofertą- zobacz.


Temat 4: pizzaportal jeszcze powalczy o polski rynek z pysznym!

Wygląda na to, że pizzaportal jeszcze się nie poddaje, bo według naszych informacji została dotkliwie "pobita" przez pyszne, co nas niezmiernie cieszy:) 

Życzymy zarówno pizzyportal i pysznemu długiej, krwawej i niekończącej się walki. Restauratorzy i my będziemy mieli wtedy więcej czasu na budowanie swojej bazy klientów i udoskonalanie działań marketingowych.

Takiego maila dostałem jako klient pizzyportal:Temat 5: Takeaway.com (właściciel pysznego) planuje wejście na giełdę w Amsterdamie


Temat 6: hamburger i hot-dog w jednym, czyli "Hambog"

Dwa w jednym, prawdziwa gratka dla miłośników fast-food'u, a dla Państwa pomysł na odróżnienie się od konkurencji (?)- zobacz

Komentarze