Nowy, jeszcze lepszy sposób prezentacji Menu

Szanowny Restauratorze,


mamy bardzo dobrą wiadomość dla Restauratorów korzystających lub chcących skorzystać z naszej usługi w formie Aktywnego Menu (czyli system Restaumatic jako wtyczka do istniejącej strony restauracji).

Dodaliśmy nową funkcjonalność polegającą na tym, że możecie Państwo bardzo pięknie i na różne sposoby prezentować swoje menu klientom.

Konkretnie zmiany polegają na tym, że macie do dyspozycji następujące opcje prezentacji swoich dań:
  1. zdjecia duże, cały czas widoczne
  2. zdjęcia małe, po kliknięciu powiększające się na duże, stale widoczne
  3. ikonka aparatu, po kliknięciu której pokazuje się zdjęcie
  4. brak zdjęcia
Dodatkowe opcje prezentacji dań są następujące:
  1. menu w 1 kolumnie
  2. menu w 2 kolumnach
  3. menu w 3 kolumnach
Myślę, że zainwestowanie w dobre zdjęcia jest teraz jak najbardziej uzasadnione, bo w końcu przecież "jemy oczami"!. Myślę, że możecie się Państwo poprzez świetne zdjęcia i ich ładną formę prezentacji mocno wyróżnić od konkurencji. Nikt w Polsce nie ma tak fajnej funkcji do dyspozycji:).

Uwagi: 
  1. to samo rozwiązanie zastosujemy dla Restauratorów korzystających z naszych stron WWW, już nad tym rozwiązaniem pracujemy:)
  2. jeśli ktoś ustawi menu "w 3 kolumnach" to na komputerze będzie w 3 kolumnach, na tablecie ustawi się automatycznie w 2 kolumnach, a na telefonie będzie w 1 kolumnie (warunkiem jest, że Państwa strona jest responsywna, ale to raczej nie podlega dyskusji, mam nadzieję)


W tym miejscu ustawiamy sposób wyświetlania menu:Poniżej kilka przykładów jak może wyglądać Państwa menu w zależności od wybranych ustawień i rozdzielcześci ekranu/ rodzaju urządzenia:
Komentarze