wtorek, 2 lutego 2016

Sprawy bieżące


Prośba restauratora o pomoc w doborze programu do obsługi lokalu:

Bardzo proszę Państwa o pomoc, bo miło jest sobie pomagać:)

Mam pewien problem i chciałbym abyś mi pomógł na forum. Mianowicie ja nie używam, żadnego programu do gastronomi typu POSbistro, Gastroszef Foodsoft itp.

Chciałbym natomiast wprowadzić taki system do restauracji aby ułatwić i przyspieszyć obsługę.

Rzecz w tym, że w moim przypadku 80% sprzedaży to wyjazdy. 

Chciałbym się dowiedzieć, czy przy wyjazdach taki system się sprawdza i jaki jest najlepszy? 
Wiem, że są systemy na tablety i z miesięcznymi abonamentami i nie trzeba wydawać 10 lub nawet 14 tys(jedna firma mi tak wyliczyła) za POS-a i cały sprzęt i programy które kosztują kilka tysięcy.

Proszę o pomoc, i zapytanie się restauratorów jaki program najbardziej sprawdza się przy dostawie i czy warto go zakupić i czy po zakupie zobaczyli znaczną poprawę funkcjonowania pizzerii i oszczędności (eliminowanie oszustw).

Proszę napiszcie Państwo jakie macie doswiadczenia i ewentualnie swoje rady poniżej tego postu. Jak komuś wygodniej to proszę o uwagi mailem. Dziękuję.


Pizzeria do przejęcia:

Witam. Na chwilę obecną będziemy zmieniać profil działalności i przenosić się do innego lokalu. Skupiamy się obecnie na  produkcji tylko burgerów nocą. W związku z tym mam prośbę. Jeżeli może byłby ktoś zainteresowany odkupić naszą stronę internetową www.pizzanoc.pl  oraz www.nightpizza.pl wraz z materiałami reklamowymi, numerami telefonów oraz wszelkimi prawami prosiłbym o kontakt. Możliwe, że ktoś ma dzienną pizzerię i chciałby zwiększyć obroty w nocy lub ma już nocną pizzerię i chciałby przerobić naszą wypozycjonowaną stronę na swoją nazwę. Jeżeli chodzi o ilość zamówień jesteśmy w stanie przedstawić faktury lub zaprosić na jedną noc do naszego lokalu. Firma Pizza Noc działa prawie 5 lat na rynku 

Koszt za wykupienie całości praw, stron, ulotek, projektów reklamowych, plakató itd.  to 8tyś zł. 

2 komentarze:

  1. Jeśli szukasz taniego dobrego programu to polecam Moja pizzeria firmy Antcom. Odezwij się na mail. To mogę odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Pozdrawiam. Pawel Primo pizza

    OdpowiedzUsuń