Sprawy bieżące


Prośba restauratora o pomoc w doborze programu do obsługi lokalu:

Bardzo proszę Państwa o pomoc, bo miło jest sobie pomagać:)

Mam pewien problem i chciałbym abyś mi pomógł na forum. Mianowicie ja nie używam, żadnego programu do gastronomi typu POSbistro, Gastroszef Foodsoft itp.

Chciałbym natomiast wprowadzić taki system do restauracji aby ułatwić i przyspieszyć obsługę.

Rzecz w tym, że w moim przypadku 80% sprzedaży to wyjazdy. 

Chciałbym się dowiedzieć, czy przy wyjazdach taki system się sprawdza i jaki jest najlepszy? 
Wiem, że są systemy na tablety i z miesięcznymi abonamentami i nie trzeba wydawać 10 lub nawet 14 tys(jedna firma mi tak wyliczyła) za POS-a i cały sprzęt i programy które kosztują kilka tysięcy.

Proszę o pomoc, i zapytanie się restauratorów jaki program najbardziej sprawdza się przy dostawie i czy warto go zakupić i czy po zakupie zobaczyli znaczną poprawę funkcjonowania pizzerii i oszczędności (eliminowanie oszustw).

Proszę napiszcie Państwo jakie macie doswiadczenia i ewentualnie swoje rady poniżej tego postu. Jak komuś wygodniej to proszę o uwagi mailem. Dziękuję.


Pizzeria do przejęcia:

Witam. Na chwilę obecną będziemy zmieniać profil działalności i przenosić się do innego lokalu. Skupiamy się obecnie na  produkcji tylko burgerów nocą. W związku z tym mam prośbę. Jeżeli może byłby ktoś zainteresowany odkupić naszą stronę internetową www.pizzanoc.pl  oraz www.nightpizza.pl wraz z materiałami reklamowymi, numerami telefonów oraz wszelkimi prawami prosiłbym o kontakt. Możliwe, że ktoś ma dzienną pizzerię i chciałby zwiększyć obroty w nocy lub ma już nocną pizzerię i chciałby przerobić naszą wypozycjonowaną stronę na swoją nazwę. Jeżeli chodzi o ilość zamówień jesteśmy w stanie przedstawić faktury lub zaprosić na jedną noc do naszego lokalu. Firma Pizza Noc działa prawie 5 lat na rynku 

Koszt za wykupienie całości praw, stron, ulotek, projektów reklamowych, plakató itd.  to 8tyś zł. 

Komentarze

  1. Jeśli szukasz taniego dobrego programu to polecam Moja pizzeria firmy Antcom. Odezwij się na mail. To mogę odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Pozdrawiam. Pawel Primo pizza

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz