moduł Mailigowy + ciekawostki

...kilka spraw bieżących, może coś będzie dla Państwa ważne lub zainspiruje do nowych działań:)


Temat 1: moduł Mailingowy

Coraz więcej z Państwa korzysta z modułu Mailingowego. Kampanii mailingowych jest coraz więcej i są coraz ciekawsze:)

Tutaj znajdziecie Państwo przykłady maili zrobionych i wysłanych przez naszych restauratorów- zobacz.

Dla restauratorów, którzy nie mają czasu lub nie czują się na siłach w tworzeniu ładnych kreacji mailingowych stworzyliśmy nową usługę. Jeśli Państwo będziecie chcieli, nasz grafik będzie dla Państwa przygotowywał kreacje maili. Zasady są następujące:
 1. Pakiet 3 kreacji mailingowych to 249 zł netto
 2. W skład Pakietu wchodzi:
  • Mail Wizerunkowy: kilka zdjęć, miejsce na kilka tekstów, kilka wezwań do działania (przykład)
  • Mail Akcja: jedno wezwanie do działania, jedna informacja typu "Specjalny rabat", albo "Okazja" itd. (przykładprzykład)
  • Mail Przypominacz: jedna informacja, jedno wezwanie do działania na przykład "Program Lojalnościowy dobiega końca" albo "Sylwester 2015 zapisz się do 29.11.2015 roku" (przykład)
  • kilka innych zdjęć przygotowanych do podmiany
 3. Pojedynczy projekt:
  • na pojedynczą okazję 89 zł netto
  • uniwersalny (kilka zdjęć do podmiany) 109 zł netto
Ostatnio zrobiliśmy kreacje dla Margaret z Wrocławia: zobacz

Temat 2: drukarki GPRS

Zachęcam do przejścia na samoobsługę, bo to duża wygoda dla Państwa klientów oraz obsługi restauracji. Poniżej opinia restauratora, który ostatnio przeskoczył na drukarki. 

Pnie Marku wielkie dzięki za drukarkę, przyspieszyliśmy odbiór zamówień  o połowę a kelnerki są szczęśliwe, że wszystko się pięknie drukuje i nie trzeba wchodzić na pocztę J Polecam przy ok 300 zamówieniach to usprawnia ogromnie pracę a klienci nie muszą czekać na potwierdzenie zamówienia J

Tak działa drukarka GPRS- zobacz.

Szczególnie ważny jest czas oczekiwania klienta na potwierdzenie przez lokal czasu dostawy. Jeśli to oczekiwanie jest rzędu 30 sekund, a takie czasy mają restauracje pracujące na drukarkach GPRS to klient jest szczęśliwy. Jak musi czekać 5-10 minut, to raczej nie będzie zadowolony! 

Warto sprawdzić ile czasu czekają Państwa klienci. Można to sprawdzić w zakładce "Zamówienia":
Temat 3: wersja angielska strony

Zapraszam do uruchomienia wersji angielskiej swojej strony, bo to duża wygoda dla Państwa klientów a dodatkowo prestiż marki też może lekko wzrosnąć.

Przykłady restauracji, które już przetłumaczyły swoje strony i mają wersję angielską: La PasjonePer-TeMania Smaku,  itd.


Temat inne:
 1. udało nam się skojarzyć dwóch naszych restauratorów i dzięki temu Pizzeria Quattro z Poznania zostaje przejęta przez jednego z naszych więc pozostanie w "rodzinie":)
 2. artykuł na temat VAT w gastronomii- zobacz
 3. specjalne samochody Domino's do transportu pizzy- zobacz
 4. przemysłowa produkcja sushi (zobacz). To wydaje mi się może być niepokojący sygnał dla susharni. Tak samo jak fakt, że ostatnio widziałem sushi w Biedronce. To może sugerować, że sushi nie będzie spostrzegane jako ekskluzywne jedzenie, ale z pizzą jest podobnie, więc może nie ma się czym martwić:).
 5. odnośnie portali, to pyszne przez kolejne miesiące, poczynając od czerwca, wykazuje większy ruch niż pizzaportal (według www.similarweb.com z dnia 28.10.2015 rok):natomiast w sieciówkach: duże wahania ruchu w telepizzy:Komentarze