Polscy Restauratorzy górą w Internecie! (portale już nie takie straszne)....kilka bieżących informacji z naszej grupy Restaumatic, może coś Państwa zainspiruje?Jako Restaumatic. com dostarczamy restauracjom system do zamawiania jedzenia online bezpośrednio ze strony internetowej restauracji

Pomagamy jednocześnie lepiej konkurować o rynek klienta internetowego. Rynek ten jest bardzo łakomym kąskiem, bo szacuje się, że za 2-3 lata połowa zamówień będzie robiona online. Chrapkę mają na niego portale internetowe, które dostały mnóstwo pieniędzy na ten cel. Nasi restauratorzy rodzą sobie jednak świetnie! 


Temat 1: Sprzedaż w całej grupie Restaumatic

Odnotowaliśmy ilościowy wzrost sprzedaży w wysokości 15% miesiąc do miesiąca. Bardzo wiele restauracji osiągnęło jednak ponadprzeciętne wyniki. Poniżej kilka przykładów, a tutaj pozostałe -zobacz wyniki liderów.

Temat 2: Dokładamy się do reklamy w Internecie

Proponujemy zintensyfikowanie swoich działań reklamowych w Internecie, tak aby klient kupował bezpośrednio w lokalu a nie u pośrednika.  Możemy też pomóc w tym finansowo, bo dostaliśmy specjalne rabaty od Google.

Do każdej reklamy linków sponsorowanych, re-marketingu lub reklamy banerowej dołożymy się w wysokości 100% do kwoty 250 zł. Innymi słowy jeśli restaurator przeznacza 200 zł na budżet to my dołożymy też 200 zł i budżet będzie wynosił 400 zł. 

Dla przypomnienia:
  1. re-marketing- to reklama graficzna, którą przylepiamy każdej osobie, która odwiedza stronę WWW restauarcji. Zdecydowanie polecam, uważam że to powinno być robione z definicji. Przykłady banerów do re-marketingu: Al CaponeDiavolinoJoe Maroni'sPizza w DechęLa Pasjone itd.
  2. linki sponsorowane- to reklama tekstowa wyświetlana w Google u góry strony lub na prawym marginesie, gdy klient wpisze jakąś interesującą go frazę na przykład "pizza Poznań"
  3. reklama banerowa- jeśli wykryjemy, że komputer klienta znajduje się w obszarze działania restauracji, bombardujemy go reklamami banerowymiZapraszam, bo ilość środków na dofinansowanie reklamy jest ograniczona:)


Temat 3: Moduł mailingowy

Możliwość wysyłki mailingu do swoich klientów przypadła naszym restauratorom do gustu. Wysyłają ich coraz więcej i są też coraz lepsze:). Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że wysyłka jest BEZPŁATNA a sam system mailingowy montowany do stron restauracji jest jednym z najlepszych na świecie.

Tutaj znajdziecie kreacje naszych restauratorów, może i Państwa jakoś zainspirują do działania- zobacz.


Temat 4: Nowe lokale wgryzają się w Internet

W ostatnim czasie dołączyło do naszej grupy kolejnych 47 nowych restauracji. W całej Polsce z naszej usługi korzysta już 380 restauracji.


Aktywne Menu (sam system zamawiania online, wtyczka do strony restauracji) zainstalowały u siebie: Stara PiekarniaBowling Pub Pizza & RestaurantPizzeria Pod StrusiemAmerican Pizza itd. itd.

Zapraszam i Państwa do zainteresowania się klientem internetowym. Teraz to jest łatwe i tanie, bo zbudujecie sobie swoją elektroniczną bazę klientów. Wyciągnięcie klienta komuś z bazy to jest już dużo trudniejszy i droższy temat. Musicie dać dużo więcej, aby klient chciał zaryzykować zmianę. Dlatego portale rozdają rabaty na lewo i prawo albo robią akcje  "Jedzenie za darmo".
Cel takiej akcji to pozyskać klienta do swojej bazy. 

Komentarze