Nowe lokale wskakują do Internetu!

Prawie codziennie nowe lokale korzystając z systemu zamawiania jedzenia online od Restaumati.com

Cieszymy się, że tak dużym uznaniem w oczach restauratorów cieszy się nasza usługa systemu zamawiania jedzenia online bezpośrednio w restauracji.

Myślę, że są 3 główne powody:

  1. restaurator buduje swoją bazę klientów, dzięki czemu marketing staje się tani i skuteczny
  2. restaurator przygotowuje się do nowej, olbrzymiej fali nowych klientów, którzy z Internetem są za Pan brat
  3. restaurator zbuduje swoją markę w Internecie- nie uzależni się dzięki temu od portali próbujących przejąć ten rynek
W tym artykule będę Państwa informował o nowych lokalach korzystających z naszego systemu:

16.06.2015
Zamawiaj jedzenie online i korzystaj z super promocji oferowanych przez Pizze Fast z Kielc.  Pyszne dania w menu i gro ofert promocyjnych, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie, to propozycja nie do odrzucenia. Restauracje można znaleźć również na portalu Skubacz.pl - zamawiaj online, ale polecamy zamawianie bezpośrednio poprzez stronę WWW restauracji, bo tu czekają nagrody w postaci promocji!!.15.06.2015
Kolejna restauracja z Rzeszowa La Sueva dołącza do grupy restaumatic.com i uruchamia sobie nową stronę WWW, wraz z systemem zamawiania jedzenia online. Już teraz można wejść do Internetowego lokalu La Suevy i zamówić ulubione danie z dostawą do domu bądź biura. Szybko, intuicyjnie, prosto, aby każdy zakup stanowił przyjemność. Restauracje serdecznie witamy a klientów zapraszamy do zamawiania online i testowania usługi. 


14.06.2015
Burgery u Lecha, to propozycja dla mieszkańców Augustowa i okolic. Nowa strona WWW, wraz z systemem zamawiania jedzenia online to swoboda wyboru i możliwość pełnego zapoznania się z oferta restauracji, bez angażowania obsługi restauracji. Zamówienia można składać również za pomocą portalu Skubacz.pl - zamów online. Restauracje serdecznie witamy w grupie restaumatic.com, a klientów zapraszamy do zamawiania. 


13.06.2015
Kolejna restauracja, która udostępniła klientom możliwość składania zamówień drogą internetową to Pizza nocą z Warszawy. Szanownych klientów, chcących skorzystać z oferty restauracji, pragniemy poinformować, że restauracja zamówienia przyjmuje, również do późnych godzin nocnych. Żadna pora nie jest im straszna!!!. Wskakujcie na stronę WWW restauracji, korzystajcie z promocji i zamawiajcie - prosto, szybko i bezpiecznie!!


12.06.2015
Nowa restauracja z Gdyni - HIK BAR - wskakuje do internetowego pociągu. Uruchomiona strona WWW, wraz z systemem zamawiania jedzenia online, to dla klientów duża wygoda i bezpieczeństwo podczas zamawiania ulubionych posiłków. Zapraszamy do testowania usługi i składania zamówień!!


11.06.2015
Klientom z Warszawy przedstawiamy kolejny lokal, który uruchomił sobie stronę WWW z możliwością składania zamówień online i płatności gotówką, kartą lub szybkim przelewem!!. Witamy w grupie restaumatic.com, a klientów zapraszamy do restauracji Nowe Presto. Restauracje można znaleźć również na naszym portalu Skubacz.pl, ale polecamy zamawianie bezpośrednio poprzez stronę WWW, dzięki czemu mogą Państwo korzystać z  rabatów!!. 


10.06.2015
Smak prawdziwej pizzy zarówno w dzień i w nocy tylko w restauracji Michael Angelo z Poznania. To kolejna pizzeria, która uruchomiła sobie system zamawiania jedzenia online!!. Dziękujemy za zaufanie i  cieszymy się, że są Państwo z nami!!. A dla klientów - długie godziny otwarcia lokalu, oraz składania zamówień, pyszne, bogate menu i błyskawiczna dostawa o każdej porze dnia, bądź nocy!!. Wszystkich zgłodniałych, nocnych marków, oraz "dziennych" głodomorów zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zamawiania. Gorąco polecamy!!


09.06.2015
Pizzeria Palermo z Krakowa  witamy w grupie restaumatic.com. To kolejna pizzeria, która "otworzyła" swój lokal również w Internecie!!. Dzięki temu klienci mogą nie tylko zamówić i zjeść w lokalu, ale także zamówić online i zapłacić za jedzonko gotówką, kartą lub szybkim przelewem. Wszystko to bez pośredników (portali), a więc prosto, szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie i pewnie!!. Zachęcamy do zapoznania się z menu i korzystania z oferty. 


08.06.2015
Przy okazji wprowadzenia nowej strony WWW, wraz z systemem zamawiania jedzenia online, pizzeria Eldorado z Krakowa uruchomiła świetne promocje i super rabaty dla klientów. Zachęcamy do zapoznania się z menu restauracji i zamawiania jedzenia online bo naprawdę warto!!. Świetne jedzenie plus szereg zniżek to propozycja nie do odrzucenia!!!. Gratulujemy i życzymy smacznego!!07.06.2015
Mamy kolejny powód do radości!! Bydgoszcz wskakuje do Internetowego Pociągu!!. Mowa tu o restauracji  Dalmacji z Bydgoszczy. Pizza, kebab, sałatki, zestawy obiadowe. Każdy tutaj znajdzie coś smacznego dla siebie. W imieniu restauracji zapraszamy do zamawiania jedzenia online poprzez stronę WWW restauracji. Dalmację możecie Państwo znaleźć również na zamów online - skubacz.pl.


06.06.2015
Nowa strona WWW, system zamawiania jedzenia online - Pizzeria Impresja Mikołów Zaprasza!!.
Zamawiajcie poprzez stronę WWW restauracji i korzystajcie z promocji. Pizzerię można znaleźć również na naszym portalu Impresja Skubacz.pl.


05.06.2015
Kolejna restauracja wprowadza system zamawiania jedzenia online!!.  Pizzeria na Mrocznej z Warszawy, zaprasza swoich klientów o odwiedzenia nowej strony WWW i składania za jej pośrednictwem zamówień.  Za zamówienie mogą Państwo zapłacić gotówką, kartą lub szybkim przelewem!!. Menu restauracji w zasięgu kliknięcia, a więc komfort i wygoda gwarantowane!!. W imieniu restauracji serdecznie zapraszamy!!


04.06.2015
Kraków walczy o swój kawałek tortu!!. Sieć pizzerii Alcatraz z Krakowa postawiła na mocne działania na rynku klienta internetowego i zbudowała sobie nową stronę WWW, wraz z systemem zamawiania jedzenia online. Pomysł świetny, biorąc pod uwagę fakt, że marka posiada kilka restauracji w różnorakich lokalizacjach Krakowa. Dzięki temu każdy mieszkaniec, ma możliwość internetowego dotarcia do restauracji i skosztowania pyszności prze nią serwowanych!!. Restauracji życzymy samych sukcesów a klientom smacznego!!.  03.06.2015
Pizzeria Margherita z Przemyśla uruchomiła najlepszy w Polsce system zamawiania jedzenia online!!. Gratulujemy wyboru. Dzięki temu klienci restauracji mogą zamawiać telefonicznie, tak jak dotychczas, bądź wejść na stronę WWW restauracji i zamówić online. Walka o klienta Internetowego trwa a takie działanie restauracji to w naszej opinii najlepszy krok, aby osiągnąć sukces i pozostać wygranym!!. Zapraszamy do zamawiania!!
02.06.2015
Pizzeria Familia z Gdańska poszerza swoje horyzonty!. To kolejna restauracja z Gdańska, która dołączyła do naszej grupy restaumatic.com i uruchomiła zamawianie jedzenia online wraz z nową stroną WWW. Już widać duże zainteresowanie i zadowolenie klientów z wprowadzonej usługi. Gratulujemy i życzymy pomyślnych wiatrów w żagle!!. 


01.06.2015
Drago Rosso witamy na pokładzie!!. Kolejna restauracja z Krakowa wskakuje do Internetu i uruchamia sobie nową stronę WWW, wraz z systemem zamawiania jedzenia online. Dzięki temu klienci mogą zamówić bezpośrednio w restauracji i zapłacić gotówką, kartą bądź szybkim przelewem!!. Opinie tych, którzy z oferty już skorzystali mówią same za siebie - OPINIE. Zapraszamy do zamawiania!!31.05.2015 rok
JaniPizza z Tarnowa uruchamia system zamawiania jedzenia online i rozdaje rabaty!!. Pomimo faktu, że zaistnienie w Internecie nie jest zadaniem prostym, gigant z Tarnowa udowadnia, że "gra jest warta świeczki", a udostępnienie klientom tego typu rozwiązania, daje obopólną korzyść i satysfakcję. Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy i zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą restauracji!!. 


30.05.2015 rok
Witamy w naszym gronie Al Capone Poznań. To kolejna restauracja z systemem zamawiania jedzenia online. Wszystkich mieszkańców Poznania zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji i do składania zamówień. Restaurację można znaleźć również na Skubacz.pl, jednakże korzystając ze strony WWW mogą Państwo zgarniać rabaty. Zapraszamy!!. 


29.05.2015 rok
Pizzeria Diavolino z Olsztyna wkracza z hukiem na rynek klienta Internetowego i nie boi się o niego powalczyć!. Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy odwagi w forsowaniu zamawiania jedzenia online. Wszystkich klientów serdecznie zachęcamy do zamawiania jedzenia za pomocą strony WWW restauracji i korzystania z promocji skierowanych dla klientów Internetowych.  


28.05.2015 rok
Brawo!. Kolejna restauracja uruchomiła sobie system zamawiania jedzenia online. Dzięki temu, klienci Planetpizza z Wrocławia, mogą teraz zamówić swój posiłek, korzystając z tabletu, bądź smartfona, a wszystko to w prosty i przyjemny sposób, dzięki przejrzystej i intuicyjnej stronie WWW. Restauracji życzymy samych sukcesów na rynku Internetowym, a klientom zadowolenia w korzystaniu z nowoczesnej formy zamawiania jedzenia.


27.05.2015 rok
Znowu mamy powód do radości i zadowolenia, kolejna restauracja uruchamia w swoim lokalu system zamawiania jedzenia przez Internet! Teraz mamy w naszych szeregach świetną Pizzerię Per-Te z Chorzowa.  Pizzeria cieszy się świetnymi opiniami, ma doskonały serwis więc koniecznie zapraszamy do spróbowania. Na nowej stronie WWW Pizzerii Perte, dawniej Lango, możecie Państwo dokonać zamówień za pomocą naszego systemu zamawiania jedzenia online i jednocześnie zapłacić przez Internet kartą lub szybkim przelewem. Zapraszamy.


26.05.2015 rok
Witamy na pokładzie restaumatic.com nową restaurację! Miło nam poinformować, że z naszego systemu zamawiania jedzenia przez Internet dołączyła Pizzeria Sonata z Warszawy. Zapraszamy do skorzystania z oferty Sonaty, bo mają doskonałe jedzonko zobacz opinie.


25.05.2015 rok
Pizzeria Driver dołączyła do grupy Restaumatic.com! Pierwszy w Katowicach lokal z profesjonalnym systemem zamawiania jedzenia przez Internet, gratulujemy. Restauracja znajduje się na Ligocie w Katowicach więc studenci medycyny ucieszą się z opcji zamawiania jedzonka przez Internet bardzo się im spodoba. Opcja płacenia przez Internet kartą lub szybkim przelewem spotka się na pewno dużym uznaniem. Zapraszamy do odwiedzenia strony Pizzeria Driver, bo mają w tej chwili świetną promocję Druga Pizza - 50%


23.05.2015 rok
Kolejna restauracja instaluje sobie system zamówień jedzenia online u siebie na stronie. Mówimy o Pizzerii Peperoncino z Pawłowic. Widać, że wielkość miasta nie ma znaczenia jeśli chodzi o zamawianie jedzenia online, wszyscy doceniamy komfort zamawiania i płacenia przez Internet. Nic dziwnego, że Pizzeria Peperoncino dostaje również za wprowadzenie nowej formy zamawiania jedzenia pochwały i gratulacje. Oczywiście to jest tylko potwierdzeniem doskonałej opinii i jakości potraw i serwisu Pizzerii Peperoncino z Pawłowic. Mają też świetne promocje, warto więc z nich skorzystać.


22.05.2015 rok
Mówią, że to najlepsza pizza w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania, skoro tak mówią to coś w tym musi być! Mówimy o Pizzerii Maestro z Warszawy. Również Maestro dołączyła do naszej grupy korzystającej z nowoczesnego systemu do zamawiania jedzenia przez Internet. Świetna pizza, wygodny sposób zamawiania jedzenia online, możliwość zapłaty kartą lub szybkim przelewem- czego chcieć więcej?


21.05.2015 rok
Mamma Mia z Poznania ma profesjonalny system zamówień online. Cieszymy się, że dołączyła do zdobywców Internetu. W poniedziałki mają rabat aż 40% na pizzę! Warto zamawiać online, bo dają fajne zniżki, no i Program Lojalnościowy jest świetny!

20.05.2015 rok
Kolejna fajna restauracja dołącza do naszej grupy Restaumatic.com! Witamy na pokładzie Manhattan z Sokołowa Podlaskiego! Warto skorzystać z okazji, bo dają 50% rabatu do pierwszego zamówienia online! Oczywiście Manhattan Sokołów Podlaski jest też na www.Skubacz.pl , ale nie ma co tam szukać, bo takiej promocji nie znajdziecie:)))

19.05.2015 rok
Pizzeria Pepperoni z Poznania wskakuje do Internetu! Nowa strona z zamawianiem jedzenia online już funkcjonuje. Po pierwszych dniach widać, że będzie hit! Lokal można znaleźć również na Skubacz.pl  Gratulujemy i stopy wody pod kilem!

18.05.2015 rok
Nowa pizzeria w Gliwicach! Witamy na pokładzie Pizzerię u Gawła. To już kolejny lokal znanej gliwickiej marki "u Gawła". Najpierw wspólnie uruchomiliśmy stronę WWW dla Restauracji u Gawła,  a teraz wystartowała pizzeria. Życzymy powodzenia!

16.05.2015 rok
Alle Pizza z Gorzowa  witamy w grupie Restaumatic.com! Pierwszy lokal w Gorzowie Wielkopolskim z profesjonalnym systemem zamawiania jedzenia online. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Na opinię na temat nowej możliwości zamawiania jedzenia nie trzeba było długo czekać http://t.co/pAIePGVY3y. Alle Pizza można znaleźć również na portalu Skubacz.pl 

11.05.2015 rok
Kolejna restauracja pizzeria w Poznania dołącza do ww.restaumatic.com. Tym bardziej nas to cieszy, bo jak "Poznaniak" ma zapłacić złotówkę, to musi dostać co najmniej 10 zł z powrotem:)...a i tak wyciągnięcie tej złotówki jest równie proste jak wyjęcie królika z paszczy aligatora! - tym bardziej cieszy nas fakt, że w Poznaniu współpracujemy już z 30 restauracjami co korzystają z naszego systemu zamawiania jedzenia online. Wszyscy mają 1 dzień na wypowiedzenie, skoro nie wypowiadają to rzeczywiście musi się opłacać! Witam więc Pizzerię Da Marco z Poznania i życzymy powodzenia! Pizzeria jest też na Skubacz.pl

10.05.2015 rok
New York Pizza Department, znana krakowska sieć pizzerii, rośnie w siłę! W najbliższym tygodniu otwiera kolejny lokal w Krakowie. To co nasz dodatkowo cieszy to fakt, że nowy lokal skorzysta z naszego systemu zamawiania jedzenia online. Gratulujemy i życzymy powodzenia! Tutaj jest strona NYPD www.nypdpizza.pl.

Komentarze