Pizza w Dechę- dlaczego powinna usunąć reklamę?

Dlaczego uważam, że Pizza w Dechę powinna usunąć reklamę?

nasz klient Pizza w Dechę (zobacz) zdobyła miano Najlepszej Pizzerii w Poznaniu w 2015 roku, gratulujemy! Dlaczego więc będę namawiał ją do usunięcia reklamy?

Zdobycie wyróżnienia przy tak doskonałej konkurencji jak w Poznaniu jest nie lada wyczynem (zobacz listę uczestników). Warto ten sukces wykorzystać do celów marketingowych.

Klienci będą teraz oczywiście częściej wpisywać w wyszukiwarkę Google frazy typu "pizza w dechę" albo "pizzeria w dechę". W interesie restauracji jest, aby szybko i prosto trafili na stronę WWW pizzerii, prawda?

Dlatego właśnie będę namawiał szefostwo Pizzy w Dechę, aby poprosiła portale do usunięcia swoich reklam, gdy klient ewidentnie szuka restauracji, a nie pośrednika. Uważam, że to Pizza w Dechę powinna wypić tą śmietankę, skoro zbudowała świadomość marki u swoich klientów.


Mówię o następującej sytuacji:Teraz przykład innego naszego klienta, również świetnej pizzerii Al Capone z Poznania (zobacz), która wręcz zakazała wyświetlania reklamy na swoich klientów. 
Proszę zobaczyć jak czystą drogę do pizzerii ma klient w przypadku Al Capone, po usunięciu reklam portali:

W celu marketingowego wykorzystania sukcesu Pizzerii w Dechę uruchomiliśmy reklamę banerową w Internecie (zobacz). W połączeniu z re-marketingiem (zobacz) efekty są gwarantowane.


To działanie tym bardziej ma sens, bo Pizzeria w Dechę mocno buduje swoją markę i bazę klientów. 
Z portali korzysta, ale przede wszystkim chce, aby klienci kupowali bezpośrednio w lokalu a nie na portalu, zobacz poniżej:

Pozdrawiam
Marek Skubacz


Strona internetowa powinna pracować dla Ciebie!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skubacz.pl Sp. z o.o. 
41-800 Zabrze, ul. Wolności 345, piętro VIII, lokal 605
NIP: 6482765571, REGON: 242895699, KRS 0000416054
Konto bankowe: CitiHandlowy Nr: 70 1030 0019 0109 8530 0038 8512, SWIFT: CITIPLPX
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
e-mail:  marek.skubacz@skubacz.pl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wysokość kapitału zakładowego: 68.350zł

Komentarze