Pizza w Dechę miała niezły bigos z pyszne! (ale dali radę)

Pizza w Dechę z Poznania zwróciła się do nas z prośbą o zrobienie strony WWW z systemem zamawiania online oraz abyśmy pomogli Im zaistnieć w Internecie.

Strona została zrobiona w ciągu 2 dni. Restaurator (gratulacje Panie Marcinie!) sam sobie wszystko poustawiał- grafikę, menu, ceny, promocje, slogany reklamowe itd. Uważam, że zrobił naprawdę ładną witrynę swojej pizzerii- zobacz.

Jeśli chodzi o samo zaistnienie w Internecie, to napotkaliśmy sporą, niemiłą niespodziankę!

Okazało się, że pyszne zrobiło Pizzy w Dechę "fejkową" stronę. Co mam na myśli? Otóż, zrobili stronę, która udawała, że jest oficjalną stroną restauracji!

Dodatkowo tak była zrobiona, aby łatwo było kliknąć "zamów online" i wtedy kierowała do pyszne. Natomiast numer telefonu do lokalu był ukryty w czeluściach strony.

Pizza w Dechę poprosiła pyszne, aby w ramach przeprosin oddali im odpłatnie domenę, na której była wyświetlana ta fejkowa strona, czyli pizzawdeche-poznan.pl. Tym bardziej, że nie będą już jej mogli używać. Restauracja zakazała podszywania się pod ich markę. Nie zrobili tego jednak.

Restaurator poprosił, aby w takim razie przekierowali tą domenę na prawdziwą stronę Pizzy w Dechę. Tego również nie zrobili.

...ale proszę zobaczyć co wymyślili, dla mnie to szok!- zobacz film

W tej chwili, fejkowa strona zniknęła na szczęście z Internetu. To jest nasz drugi taki przypadek. Taki sam problem z pyszne miała pizzeria Lapasjone z Wrocławia. Restauratorka też nie dała sobie w kaszę dmuchać.

Warto sprawdzić, czy przypadkiem nie macie Państwo swoich stron internetowych i nawet o tym nie wiecie!!!

Jeśli są bez Państwa zgody, to uważam, że wyrządzają Państwu krzywdę.


Komentarze