Chyba oddam pyszne.pl do sądu, bo i my zaczynamy mieć z nim kłopot.

O co się denerwuję? Proszę posłuchać co się stało!
  1. dzwoni do mnie Właściciel "Kucharek Sześć", że klientka złożyła na ich stronie zamówienie online, ale Oni tego zamówienia nie widzą i nie wiedzą co robić
  2. dobrze, że do mnie zadzwonił, bo korzystają z naszego Aktywnego Menu (system zamawiania jedzenia online bezpośrednio w restauracji)
  3. sprawdzam i zamówienia w systemie nie widzę. Dzwonię więc do klientki, aby wyjaśnić co się mogło stać
  4. klientka, mówi że zamówiła online na stronie Kucharek Sześć i że nawet dostała maila z potwierdzeniem
  5. upewniam się, czy może była po prosty na pysznym i tam kupiła w "Kucharek Sześć", ale nie! Twierdzi, że była na stronie restauracji i kupiła bezpośrednio w restauracji (!!!)
Myślę sobie to jakaś kompletna schizofrenia!

Poprosiłem klientkę, aby odnalazła stronę, z której zamawiała. Co się okazało?
  1. pyszne.pl zrobiło fikcyjną stronę internetową restauracji Kucharek Sześć
  2. oryginalna strona ma domenę www.kucharekszesc.pl (zobacz oryginał)
  3. falsyfikat na domenę www.kucharek-szesc.pl (zobacz falsyfikat) jeśli zdjęli już stronę po interwencji Właściciela to tutaj jest zdjęcie tej "lewej" strony- zobacz
To już jest trzeci przypadek. Do tej pory cierpieli restauratorzy i ich klienci. Teraz skutki robienia lewych stron zaczynają dotyczyć nas, bo restaurator miał przez moment wątpliwości czy nasz system działa prawidłowo.

Proszę sprawdzić, czy pyszne.pl nie zrobiło falsyfikatu Państwa strony i czy nie kieruje Państwa klientów do swojego portalu. To bardzo ważne, bo istnieje groźba, że tych klientów stracicie!

Moim zdaniem takie działanie bez Państwa wiedzy i zgody jest czynem nieuczciwej konkurencji, bo wprowadza Państwa klientów w błąd z czego portal czerpanie korzyści.


Komentarze