KUPONY PROMOCYJNE PORTALI JUŻ MNIEJ STRASZNE! (temat wraca jak bumerang)

Kupony Promocyjne to niezwykle skuteczne, bardzo precyzyjne i dosyć tanie narzędzie marketingowe. 

Piszę o tym temacie ponownie, bo właśnie dostałem od pizzy portal Kupon Promocyjny o wartości 20%, abym zamówił w dowolnej restauracji na portalu.

Swoją drogą, teraz tak często dostaję "super okazje" od portali, że chyba bez większego wysiłku mogę codziennie kupować u Państwa o 20% taniej, ale pod warunkiem, że zrobię to przez portal.

Jakie to może mieć konsekwencje dla "normalnego" klienta?

  1. zakotwiczy się na tym, że pizza kosztuje 20 zł, a nie jak do tej pory 25 zł, czyli ciężko będzie Państwu sprzedać coś za 25 zł, skoro "normalna" cena to 20 zł
  2. większym zagrożeniem jest, że klient zostanie uwarunkowany na odwiedzanie portalu, czyli bez znaczenia jest co napiszecie, zaoferujecie na swojej stronie WWW, bo i tak klient tego nie przeczyta

Państwo w oferowanym przez nas systemie zamawiania jedzenia online bezpośrednio w restauracji (strony WWW lub Aktywne Menu) macie do dyspozycji ten sam mechanizm "Kuponów Promocyjnych".
Tutaj jest więcej informacji- zobacz

Niestety nie dajemy tych 20%:))) Myślę sobie, że chyba warto dać te 20% klientowi. Czyli tak naprawdę odpuszczacie 8-10%, bo nie płacicie prowizji do portalu, ale w zamian za to zatrzymujecie klienta, a to jest bezcenne!

Taki kupon dostałem dzisiaj od pizzy portal za pośrednictwem portalu : :KodyRabatowe.pl:

więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz tutajrestaumatic.com

Komentarze